BANER 1

BANER 2

BANER 3

BANER 4

paintball

oferta

Kontrole przewodów i podłączeń wykonujemy zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, zaleceniami Korporacji Kominiarzy Polskich, której jesteśmy członkiem.

Czynności kontrolne prawidłowości działania połączeń wykonujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu pomiarowego tj.: ciągomierze, anemometry, kamery kominowe i inne.

Posiadamy kilku letnie doświadczenie i pozytywne rekomendacje           we współpracy z instytucjami posiadającymi obiekty „sieciowe”

Prace kontrolne wykonują wykwalifikowani fachowcy szkoleni                 w ośrodkach szkoleniowych w kraju i w ośrodku szkolenia kadr kominiarskich  Europejskiej Federacji Mistrzów Kominiarskich w Niemczech.

Posiadamy doświadczenie i potencjał ekonomiczno-techniczny               do wykonania zamówienia, znajdujemy się dobrej sytuacji finansowej.

 

           Nasza firma wykonuje Świadectwa Energetycznego w pełnym zakresie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 06.11.2008r. (Dz. U. Nr 201 poz. 1240) w sprawie metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku, dla budynków o różnym przeznaczeniu:

- lokale mieszkalne,
- domy jednorodzinne,
- budynki wielorodzinne,
- budynki użyteczności publicznej,
- hale przemysłowo – handlowe

- hotele